Šampūno ir dušo želė "Žalioji arbata ir kivi" rinkinys

Dovanų rinkinį sudaro: natūralus šampūnas "Žalioji arbata ir kivi" (75 ml.), natūrali dušo želė "Žalioji arbata ir kivi" (75 ml.) bei gražus įpakavimas. Pilnas aprašymas

(išparduota)

Šia minutę dovanos mūsų sandėliuke nėra :( Ar norite būti informuotas(-a), kada ji atsiras?Dovanos pilnas aprašymas (Prekės ID: NKR10029)

Dovanų rinkinį sudaro: natūralus šampūnas "Žalioji arbata ir kivi" (75 ml.), natūrali dušo želė "Žalioji arbata ir kivi" (75 ml.) bei gražus įpakavimas.

Šampūnas "Žalioji arbata ir kivi": subtilus lyg arbatos lapelis ir švelnus kaip kivi. Šis šampūnas valo ir švelniai rūpinasi Jūsų galvos oda, suteikia malonų ir gaivų kvapą. Sultingų vaisių ir kvapnios žaliosios arbatos derinys ramina, suteikia būtina drėgmės kiekį, todėl plaukai taps lygūs ir įgaus sveiką žvilgesį. Aromatinis bazilikų eterinis aliejus ir medetkų ekstraktas gausiai maitina plaukus ir galvos odą.

Dušo želė "Žalioji arbata ir kivi": efektyvus kivi ir žaliosios arbatos duetas teigiamai veikia odą, maitina, minkština ir drėkina. Sudėtyje yra bazilikų eterinio aliejaus, kuris ramina ir gerina emocinę gerovę. Jūsų oda taps jaunatviškai švytinti bei įgaus malonų švelnų aromatą.

Tinka: visų tipų plaukams ir odai.

Kita informacija: Šampūnas galioja 12 mėn. po atidarytmo, dušo želė - 9 mėn..

Įpakavimas: dovanėlę gražiai įpakuosime bei dekoruosime, kuri puikiai tiks dovanoti Jūsų artimui žmogui. Už įpakavimą papildomai mokėti nereikia.


AttiranceJei jau esate šių produktų gavę kaip dovaną arba įsigiję sau, neabejojame, jog norėsite juos naudoti ir toliau. Galime pasiūlyti šią produkciją įsigyti be įpakavimo, asmeniškai Jums. Parašykite mums ir mes atsiųsime Jums pasiūlymą.

Plačiau apie gamintoją: Natūrali kosmetika Attirance

Numatomas pristatymo laikas 1-3 dienos. Plačiau apie pristatymą
Grąžinti prekę galite net per 14 dienų. Plačiau apie grąžinimą