Greitas prekių pristatymas

Suprantame kaip svarbu dovanas gauti laiku

Mūsų gražioje parduotuvėje galite pasirinkti keletą pristatymo būdų, suprantame kaip svarbu dovanas gauti laiku, todėl stengiames pristatyti prekes kaip galima greičiau. Jei Jūsų apmokėjimas mus pasieks iki 12 val., prekes išsiųsime tą pačią dieną. Užsakymo būseną galite sekti “Mano informacija” aplinkoje, “Užsakymų istorija” skiltyje, kurioje atnaujinsime siuntimo būseną, taip visada būsite informuotas(-a) apie statusą. Dėmesio: prekės aprašyme, krepšelyje ir kur tik įmanoma, nurodome numatomą prekių pristatymo terminą, dažniausiai prekės į sandėliuką pristatomos per 1 darbo dieną, kurjeriu per 1-2, paštu 2-4 darbo dienas. Kviečiame peržiūrėti svarbiausią informaciją, ką turėtumėte žinoti apie pristatymo būdus.
Prekių atsiėmimas Užsakymo metu, galite pasirinkti, jog prekes atsiimsite patys iš mūsų sandėliuko, esančiu adresu: Verkių g. 34A, Vilnius (žemėlapis) Darbo dienomis 9:00-18:00 val. Prekių atsiėmimas yra nemokamas. Būsime labai dėkingi, jei prieš atvykdami pas mus, susiektumėte pasitikslinti ar Jūsų prekės yra paruoštos, taip pat būtų idealu, jog turėtumėte tikslią sumą, kuriai nereikia grąžos.
Pristatymas paštu Šiuo pristatymo būdu prekes supakuosime bei išsiųsime registruotu paštu į Jūsų nurodytą adresą. Paštininkas į pašto dėžutę (arba į rankas) įteiks siuntos gavimo lapelį, gavę lapelį prekes galėsite atsiimti artimiausiame pašto skyriuje. Ši paslauga kainuoja 1,90€, mokestis bus įtrauktas į sąskaitą.
Pristatymas kurjeriu Kai prekes norite gauti tiesiai į rankas ir greitai, pristatymas kurjeriu yra tinkamiausias būdas. Kurjerio paslauga teikiama visoje Lietuvoje išskyrus Kuršių neriją ir kainuoja 4,90€, taip pat galite pasirinkti ir Omniva paštomato paslaugą, kuri kainuoja 2,50€, mokestis bus įtrauktas į sąskaitą.